Podmínky ubytování

Rezervace pobytu

Pobyt je objednán automaticky odesláním rezervačního formuláře z našeho webu. Na základě provedené objednávky obdržíte email s jejím potvrzením a informací k úhradě zálohy.
Pobyt lez poptat a rezervovat také telefonicky nebo emailem.
Ve výjimečných případech se může stát, že vinou technických problémů nebo souběhu rezervací nebude možné váš pobyt zablokovat, v takovém případě vám ihned informujeme o tom, že je potřeba upravit parametry vašeho ubytování.

Cena ubytování

Základní ceník najdete na našem webu. Tento ceník je pouze orientační, finální cenu získáte vyplněním veškerých informací o termínu, počtu a věku ubytovaných a dalších doprovodných služeb v rámci vybraného pokoje.

Záloha na ubytování

Zálohu, uvedenou v rezervačním emailu, je potřeba uhradit do 2 týdnů od provedení rezervace, nejpozději musí být záloha připsána na náš účet v den začátku pobytu. Platby záloh za pobyty rezervované „na poslední chvíli“ řešíme individuálně a prosíme, abyste nás telefonicky kontaktovali s dohodou o platbě zálohy. V případě, že zálohu neuhradíte do 14 dnů od provedení rezervace, bude váš pobyt automaticky zrušen. Doplatek za ubytování je možné uhradit na místě hotově.

Storno pobytu

V případě, že budete nuceni z jakéhokoliv důvodu váš pobyt U Všetečků zrušit, dejte nám prosím ihned vědět. V případě zrušení pobytu 21 a více dnů před nástupem na pobyt vracíme celou zálohu, zrušíte-li pobyt v rozmezí 14 až 20 dnů před nástupem, vrátíme vám polovinu zálohy. Celá záloha propadá v případě, že zrušíte váš pobyt 13 a méně dnů před nástupem na něj.

Důležité informace

Nástup na pobyt je možný od 14 do 18 hod,
v den odjezdu je nutné vyklidit pokoj do 10:30 hod.
Ubytování psa je placené a je nutné ho hlásit předem.
Parkování je připraveno pro hosty penzionu zdarma na vyhrazeném parkovišti.
V případě nutnosti si vyhrazujeme právo změnit vámi vybraný a rezervovaný pokoj za jiný ve stejných nebo lepších parametrech.

Kontakty

WEB : www.penzionuvsetecku.cz
EMAIL : lukov@penzionlukov.cz
ADRESA : Lukov 76, Znojmo, 66902
TEL recepce : +420 734 504 834
(rezervace pobytů, dotazy na ubytování, storna, fakturace)
TEL manager : +420 734 504 834
(rauty, svatby, oslavy, obchodní nabídky apod.)

Stravování

Nabízíme vám snídaně a večeře v bistru našeho penzionu (objednávejte dopředu ideálně při rezervaci pobytu). Snídaně formou bufetu, večeře jednotné jídlo (při změně večeře příplatek 50% ceny dospělé večeře).
V případě konzumace vlastních alkoholických nápojů v objektu účtujeme špuntovné dle typu alkoholu v rozpětí 70 – 350 Kč / láhev.

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které nám poskytujete pro rezervaci pobytu zpracovává společnost UNILEVEL s.r.o., zastoupená Janou Smetanovou (sídlo Jarošova 41, Znojmo, IČ 29261961, tel.734504834, email unilevel@unilevel.cz).
Vaše osobní údaje zpracováváme pro naplnění zákonem dané povinnosti evidence ubytovaných osob v ubytovací knize dle zákona o místních poplatcích pro splnění smlouvy o ubytování a z důvodu oprávněných zájmů (informační email o nabídkách a novinkách či akcích maximálně 4x ročně).
Zpracovávané údaje: doba ubytování, účel pobytu, jméno, příjmení, trvalý pobyt, číslo OP nebo cestovního dokladu, telefonní číslo, email. Tyto údaje jsou nezbytné pro splnění našich zákonných a smluvních povinností, proto je jejich poskytnutí předpokladem pro uzavření smlouvy o ubytování. Osobní údaje jsou zpracovány v elektronické podobě a listinné podobě (ubytovací kniha).
Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě. Musíme je uchovávat po dobu 6 let, poté s nimi bude naloženo dle platných právních předpisů.
Jako subjekt údajů máte zejména následující práva:
– na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz nebo omezení zpracování,
– vznést námitku proti zpracování,
– na přenositelnost údaje ve strukturovaném běžně používaném a strojově čitelném formátu,
– kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat,
– podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Další informace

Pro hosty penzionu je zdarma k dispozici slaný bazén na zahradě, terasa, vnitřní bistro na posezení, velký vinný sklep, mega krytá dětská vybavená herna, venkovní akátové dětské hřiště. Finská sauna je k dispozici za poplatek po předchozím objednání minimálně den předem.
Prosíme vás o pročtení a respektování výše popsaných podmínek ubytování a těšíme se na vaši návštěvu. Pokusíme se udělat opravdu maximum pro vaši spokojenost.

My všichni od Všetečků

V Lukově dne 27.5.2019